Forum Forum Klasy 5c Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Forum Klasy 5c Strona Główna  Zaloguj  Rejestracja
zaprowadzamy dzieci na pierwsza komunię, bierzemy sluby w K

Dołączył: 24 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Pon 3:44, 24 Mar 2014    Temat postu: zaprowadzamy dzieci na pierwsza komunię, bierzemy sluby w K

Przy szybkim chudnięciu trzeba dbać o skórę, żeby nadążyła. [link widoczny dla zalogowanych] Cena za 5 dni nawet przystępna. Zdjecie Charlize jest tendencyjne bo pochodzi z okresu krecenia filmu Monster, do ktorego zostala specjalnie oszpecona, musiala przytyc ponad 10 kg i zgolili jej brwi.
Но, увы, в середине зимы все замерзло, и места любви больше нет.

czytalam ze operaowal pare dziewczyn. [link widoczny dla zalogowanych] hmmm mała rzecz , a cieszy.

Nie jestem zazdrosna o jej urodę, ani o Maseraka, po prostu wyrażam swoje zdanie. IRA - Ona i on tu studiuja dziewczyny w niemczech To ważne dla mnie. a tak w ogóle to super,że tych naszych stron coraz więcej! [link widoczny dla zalogowanych]
jak dotykam polikiem scianki zeba to taki sztywny boje sie ze sie polamal w sordku czy cos, czy to norma i sie jeszcze dotruwa i puki kanałow nie opracuje to tak bedzie ? No faktycznie sposób -2 zabiegi u chirurga (jak widać nieskuteczne) plus 10 lat męczenia się. Ponczoszanka - Miło wreszcie zobaczyć jakiś naprawdę optymistyczny pościk na tym forum Ja już się trzymam ok. I czy trzeba też wcześniej wyleczyć wszystkie zęby ? Mialam nadzieję na ta lidę, kurde tak wam zazdroszczę dobrego samopoczucia...A mi po prostu cisnienie skoczyło na tyle niebezpiecznie, że az ciśnieniomierz zaczął migać, czułam ze całe ciało mam napiete, takie az nabrzmiałe, jakies zawroty, dreszcze za chwile gorąco...Tak jeszcze w zyciu sie nie czułam, myślałam o najgorszym.A piłam nawet sporo, choc pragnienia nie czułam. Laserem można zrobić krzywdę lepiej zrezygnuj. W sumie to w porównaniu z rękami przebarwienia na ciele i blizna na kolanie nie ma znaczenia.
A w ogole to jakiego zajecia szukasz?
Przyszłam i oświadczyłam, że chcę mieć brąz.

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Klasy 5c Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)