Forum Forum Klasy 5c Strona G³ówna
FAQ Szukaj U¿ytkownicy Grupy Profil Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci
Forum Forum Klasy 5c Strona G³ówna  Zaloguj  Rejestracja
Ruda- narobiłaś mi ochoty na tuńczyka- muszę koniecznie

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat

Do³±czy³: 24 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: Pon 12:58, 24 Mar 2014    Temat postu: Ruda- narobiÅ‚aÅ› mi ochoty na tuÅ„czyka- muszÄ™ koniecznie

W każdym razie ja bede się trzymac starej wersji [link widoczny dla zalogowanych] oleje mineralne itd.
Nie mówię że bedzie łatwo...praca na grupie terapeutycznej to ciężka praca nad sobą...to zmiana swojego postępowania o 360 stopni.
witam, jestem z Wrocławia.
po otwartym złamaniu reki zrobił mi sie prawdopodobnie bliznowiec ;(( blizna jest okropna czerwona wypukła i swedzi czasem strasznie.

Czy ktoś kurował się tym lekiem w podobnej sytuacji? [link widoczny dla zalogowanych] PODCIAC KONCE TO SOBIE MOZESZ U FRYZJERA NORMALNIE- JAKO MODELKA MUSISZ SIE LICZYC ZE ZMIENIAJA TWOJ IMAGE A NIE PODCINAJA

balooniku mam nadzieje ze nas nie opuscisz,co do owocow-zgadzam sie z Ewusią-zawieraja sporo cukru i hamuja chudniecie,lepsze warzywa,np brokuly,kalafior,ogorek Hmmm...ja tez miałam nieregularny okres,ale bromocorn brałam na PRL,a nie na wyregulowanie okresu.Dopiero po Luteinie i CLO mi się wyregulował...no cóż Madziu,ale cóż to lekarz,na pewno wie co robi...Jak nie będziesz pewna to zawsze możesz się skonsultować z innym GINEM moja kolezanka sobie spalial,a potem jej odrosly o wiele dluzsze,grubsze i ladniejsze. wiec wiesz strach był ogormny,.. ile tego serka? [link widoczny dla zalogowanych]
Loczek-naturalny.To zależy jakie masz włosy.Jak ja byłam mała i mialam grzywkę to była w miare prosta,pomimo reszty włosów które sie kręciły.Niektóre dziewczyny maja tak,ze im krótsze włosy,to sie mniej kręcą.Ale niektórym własnie bardziej...dlatego muszisz wyczuc jak jest u Ciebie.Ja uzywam prostownicy,bo teraz mi sie własnie grzywka bardziej kręci. Domestosem ew. Po co ten wywiad ?? jedzenie - kakao, grysik, wszystko co płynne i zimne/chłodne Zwlaszcza daje to o sobie znac jak sie przeziebimy. Dziewczyny podaje swoje GG 8091795 jak bedziecie miały ochote to zawsze mozemy pogadac Niektórzy pacjenci skarżą się też na nieprzyjemny smak piasku denstystycznego (jest on słonawy, z dodatkiem substancji smakowych, najczęściej imitujących cytrynę).
przed wejsciem na sale porodowÄ… mialam robionÄ… lewatywe i siedze sobie na kiblu a tam tylko taki maly parawanik byl i w sumie to wszystko bylo widac no i przyszla salowa znajoma i pyta zdziwiona:
bierze sie dwa razy na dobe po jednej tabletce pod jezyk

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Klasy 5c Strona G³ówna -> Og³oszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
fora.pl - za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo