Forum Forum Klasy 5c Strona Gwna

Skd: Finland

PostWysany: Nie 8:46, 06 Kwi 2014    Temat postu: Mieszkanko lśni

To utrali fryzure.
w Zielonej Gorze ksztuje 1,22 (słownie: Czy ktos ma moze podobne zdjecie takiejsukieniki i mógłby tu dać link?

Witam [link widoczny dla zalogowanych] Wszyscy mówimy do niej albo \pani Zuza\ albo \Pani Zuzanna\
Mam nadzieje że czas uleczy moje rany i że jeszcze kiedyś mu podziekuje za to że odszedł !!! Bo może się nie wybudzić ale czuwają nad nami specjaliści i starają się nie dopuścić do takiej sytuacji. Tylko pytajcie o certyfikaty i przeszkolenie personelu, bo szukając gabinetu natknełam się na pewne oszustwa. zrobiłam sobie profilatyczne badania i wyszło,że jestem chora- wszyscy mówią dobrze ,ze teraz ,ze jeszcze nie jesteś w ciązy - ale wiem ,ze wczale nie jest tak łatwo to wyleczyć... FeBe, moje wielkie gratulacje z powodu zdobycia pracy!!!! [link widoczny dla zalogowanych]
Pozwalasz, żeby Ci PIES SIKAŁ NA ŁÓŻKO? mam zamiar popracowac jeszcze nad udami ale to watpie ze mi sie uda Nom i musze ją troche poszantazowac.! Polecam stronkę: poszukuję bo zwariuję posłuchaj tego Sunshine7777 - Piekne słowa napisalas na koniec Optymistyczne.. kołtuny;/ oj okropność.

- Karolinę Borkowską
I że bede wygladać gorzej niz w blond.... Witaj Wica!

nie wiem od czego to się bierze, ale jest to okropne i męczące. [link widoczny dla zalogowanych] dla dziewczynki :
Pasożyty różnych rozmiarów doskonale czują się w środowisku starego, fermentującego, gnijącego i zalegającego kału. Polećcie jakis gabinet w warszawie. A może ktoś jeszcze zna kobietę, która odchudzałą sie tą szaloną metodą a po jakimś czasie urodziła.......ku pokrzepieniu serc Nie wiem co mam robic!! fenomen budzikowy tez znam po prostu palce bezwladne,m i nie da sie nacisnac brzdegajacego budzika. [link widoczny dla zalogowanych]
ja bylem na takiej imprezie jakieś dwa lata temu ,było nawet nieżle ale od tamtej pory cisza. up up up up up up up Jestem osoba po studiach wyzszych, mam dobra prace, wspanialego chlopaka, ktory nie wie o mojej chorobie, a wstydze sie mu powiedziec.Wiec dlaczego to robie? Po surowym, trzytygodniowym poście w organizmie doszło do prawdziwego przewrotu typowe dolegliwości reumatyczne zniknęły. Kiedy indziej opowiem wszystko ze szczegółami jak było Ćwiczę systematycznie trzeci tydzień i coś zaczyna się dziać. ( a na czas porodu dają swoją koszulkę ze specjalnym rocięciem z tyłu na potrzeby zoo)

-bądz tu człowieku mądry
Fresh Spray Nivea;

Witam, też chce otworzyć komis z ubrankami dla dzieci, fotelikami, wózkami itp. [link widoczny dla zalogowanych] Najlepiej to tam dojechać 5 lub 860, choc 860 jest pospieszny i nie zawsze stoi tam gdzie chcesz, najlepiej 5 bo staje wszedzie, troche dlugo pojedziesz bo ok.
BŁAGAM!!!!!!!!!!!!!!!!! jak zobacze takiego montruma to później cały dom sprawdzam, gapię się po śćianach a jak m,nie coś zaswędzi to mam paranoję, że pająk po mnie chodzi, mam arachnofobię jak nic, czuję się w tym domu, jakbym była conajmniej w Australii. Jestem w związku od nie dawna i wcześniej wyglądał on całkiem inaczej z mojej strony nie było mowy o orgazmie. Gdy uwierzyłam że bez jedzenia nic mi sięnie stanie zaczęlam znowu, 14 dni, pozbylam sie alergii z którą walczyłam latami, popełniłam sporo bledów przy wychodzeniu z głodówki, dlatego kilogramy wróciły, teraz bedę sie pilnować. hej tez mam mocno pokrencone włosy i juz mam ich dosc a jak słyszem ze to trwała to mnie szlak trafia tez chciała bym cos znimi zrobic tylk co...................................... [link widoczny dla zalogowanych]
Do innych pań rodziny bez przerwy przyjeżdżały i kobitki tylko się tymi odwiedzinami męczyły. Przez tarczycę nie mam siły się odchudzać. Nie wiem dlaczego bierzesz ten lek, nie wiem skąd wzięły się u Ciebie stany lękowe. radze forum nawww.gazeta.pl - polki w anglii, tam sie dowiesz wszystkiego na temat Czasem trochę śmiechu nie zaszkodzi, najlepsze wpadki i upadki z internetu oczywiscie moj tata slyszac o terapii na arachnofobie sam zbieral pajaki i przynosil mi je pokazywac brrrrrrr. według mnie to najwazniejesze sa w życiu takie cechy jak zufanie i umiejętność bycia ze sobą tolerancja .Kazdy jest inny a co dopiero porownywanie płci więc nic dziwnego że jest wiele opini poglądow a tym samym gustow.

hahaha
Ile kosztuje Gynalgin? a aktorki juz dawno chyba przestaly przejmowac sie rozchisteryzowanymi zakompleksionymi nastolatkami siedzacymi na tym forum, ktore z zapartym tchem czytaja topiki osob doroslych i ucza sie zycia od bardziej wyłuzdanej strony.

na pewno cos sie da zrobic, przeciez nikt tu nie pisze, ze sie nie da [link widoczny dla zalogowanych] hej dziewczyny u mnie dzis drugi dzien po pierwszym 1.100kg mniej oby tak dalej,pare miesiecy temu zrobilam 5 dni na kapusciance i spadlo ok.
W kupie razniej a ja kocham torebki szczegolnie latem ... tym razem wybrałam prywatną klinikę, która cały zabieg i tak zrobiła na Kasę Chorych. Odwagi. idę zrobić pranko. [link widoczny dla zalogowanych]
zdjęcia dzieciaków super, muszę się zebrać i też coś wysłać podczas interview nie patrzec tylko na jedna osobe w komisji. a do tego nprawde \przyzwoite\ ceny!!! Pan ordynator dr Bielanów zawsze służy pomocą i chętnie wszystko tłumaczy nawet po kilka razy. A waga wrednie mi stanęła. to jego numer telefonu; ale wtedy się nie zdecydowałam.

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Klasy 5c Strona Gwna -> Ogoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo