Forum Forum Klasy 5c Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci
Forum Forum Klasy 5c Strona Główna  Zaloguj  Rejestracja
Mialam nadzieje ze to mnie uwolni - zamkne jeden rozdzial i

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 24 Sty 2014

PostWysłany: Nie 6:20, 23 Mar 2014    Temat postu: Mialam nadzieje ze to mnie uwolni - zamkne jeden rozdzial i

To jest fakt. [link widoczny dla zalogowanych] A tak na marginesie - dlaczego tak często sprawa majtek jest aż tak ważna ???!!!!Gdybym ich nie miała,tak by nikt nie zauważył,bo do operacji zsunęli mi koszulę na ramiona.Co zabrałam :szczotkę i minipastę do zębów,mydło,2 ręczniki, piżamę,podomkę,skarpety,zapas majtek na tydzień (nie wiedziałam, ile będę w szpitalu),kosmetyki w ilości absolutnie podstawowej!!! w styczniu studniówka wiec chce zeby to sie zaleczyło jak najszybciej..
teraz wszystko prawię przeszło..ale zaczeły mi drętwięć ręce w nocy...
Slodkie wina produkuje

Ciekawe czy tyle pije czy to po ojcu ?????? [link widoczny dla zalogowanych] tak jakbym wjezdzala na jakas gore, czyli cisnienie w gore mi idzie.

ja uwielbiam władce czyli wielkie poszukiwania ,łowy, walka, rozterki, dramaty etc. Ja też mam zwyrodnienia kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego - to szyjny może być odpowiedzialny za drętwienie rąk. dam rade z dzieciaczkami są kochane i bardzo mi pomagają i mam nadzieje że jak przyjdzie i bedzie chciał wrócić to powiem NIE!!! Salonik Maluszka Stokrotka ogłasza nabór dzieci w wieku od 1 do 4 lat. Czy wiecie gdzie są może jakieś kursy fryzjerskie w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Będzinie czy Katowicach? [link widoczny dla zalogowanych]
witam wszystkich ! potraktujcie to jak dobrą radę. Na szczęście moje bawełniane staniki stosunkowo dobrze spłaszczają, a może rzecz w tym, że obwisły biust wygląda bardziej płasko niemalże w jakimkolwiek staniku. Ja jestem w 8 tc i boli mnie brzuch czasem mocniej czasem słabiej ale praktycznie wcale nie ustępuje. Neutral tacy ludzie jak ty mnie wyprowadzaja ku*wa z rownowagi!! ;(( Dzień dobry.
Dobrze ze mozesz skontrolowac wage co jakis czas u rodzicow.
dziwne, ĹĽe po tylu zabiegach, preparatach etc nadal nie widzisz pozytywnych rezultatĂłw..
U mnie jest brzydka pogoda, wiatr, zero słońca, 12 stopnie C.
Co myślicie?
help !

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Klasy 5c Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)