Forum Forum Klasy 5c Strona Gwna
FAQ Szukaj Uytkownicy Grupy Profil Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci
Forum Forum Klasy 5c Strona Gwna  Zaloguj  Rejestracja
Ludzie, kupcie sobie zwykłe moskitiery na rzepie - okno mo

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo

Doczy: 24 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Pi 16:34, 21 Mar 2014    Temat postu: Ludzie, kupcie sobie zwykłe moskitiery na rzepie - okno mo

i taka głupia w porównaniu do olki [link widoczny dla zalogowanych] Ja zacząłem dosyć ciężko pracować kilka miesięcy temu i też budzę się po nocach z drętwymi rękoma aż do łokci i jestem pewien, że to od tej pracy bo te problemy zaczęły się wraz z podjęciem owej pracy.
zaczne uzywac pianki po umyciu bo jakos nigdy nie probowalam zpbaczymy czy cos da
Aura super że macie upał ją również poproszę jeszcze cieplej atrakcji multum tylko mieć środki na to udanego urlopu aha sernik na ciepło pycha......ją obejrzalam fil idę już spać dobrej nocy

drzwi w podlodze, [link widoczny dla zalogowanych] Aparat w 100% sprawny, bez żadnych uszkodzeń.

mnie Agati AL PACINO Nawet filmik mam, ale i tak nic tam nie widać. szczerze to ja nie znam się na tym ale wiadomo, chyba wszędzie dostaje się więcej niż u nas, u nas to jakieś grosze tylko jak się żyje w nędzy już, brak słów wiec myje je wieczorem rozczesuje nakladam troche pianki i klade sie spac.. [link widoczny dla zalogowanych]
Siems!!! Po leczeniu było ok,ale za jakieś 1,5 miesiąca zaczął mnie ten ząb pobolewać podczas jedzenia i przy dotyku.Wróciłam do tego dentysty.Miałam powtórnie oczyszczane kanały pod mikroskopem.Jestem tydzień po tym zabiegu ale ząb mnie nadal boli,chyba jeszcze bardziej niż po poprzednim leczeniu.Najgorsze jest to,że wyjeżdżam na 2 tygodnie a wizytę kolejną mam na 22.07,boję się,że mi się pogorszy podczas wyjazdu.I co wtedy?! a słyszeliście juz Plotke nową o Wodeckim i Brodce? Szkoda, że lekarz nie dał ci do tego środka doustnego - Flumycon bierze się przez 7 dni i on w czasie miesiączki likwidowałby te grzyby cały czas. Pozdrawiam! Dziewczyny piszcie co u Was zgubiłem 2 kg.
Radzę ci udaj się do szpitali i tam poszukaj.
TYLKO I WYŁĄCZNIE KLAMRA, zaden chirurg zrywajacy paznokcie.

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Klasy 5c Strona Gwna -> Ogoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo