Forum Forum Klasy 5c Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci
Forum Forum Klasy 5c Strona Główna  Zaloguj  Rejestracja
juz sobie wyobrazam jaka jestes partaczka

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 24 Sty 2014

PostWysłany: Pon 1:48, 24 Mar 2014    Temat postu: juz sobie wyobrazam jaka jestes partaczka

Ja jestem taka że nie lubię jak sie ktoś użala nade mną po jakimkolwiek zabiegi u nie chce nikogo widziec na oczy wiec jestem zadowolona ze tyle km od domu bo nikt nie bedzie do mnie przychodził.
Ja bylam we wspomnianym wczesniej Antidotum, fryzjerka p.Agnieszka jest rewelacyjna, dodatkowo całe studo zrobilo na mnie bardzo pozytywne wrażenie, i w zwiazku z tym pokusilam sie na henne z regulacja (tak na probe), na nastepny dzien bylam juz na oczyszczaniu i powiem, ze od dzisiaj chodze tylko do Antidotum.

U niego na pewno było wysyłane pismo do proboszcza. [link widoczny dla zalogowanych] A zapomnialam dodac ze ten blyszczyk ktory stosuje kosztuje ok.

Skończyłam brać Gynalgin tydzień temu. Wystarczy kropelka i nie ma problemu Skutków ubocznych nie odczuwam, stosuję na noc, na zmianę. A teraz jest taka pogoda, że można wyszystkie nowe rzeczy dla maleństwa, ubranka, pościela itd przeprać i schną w pół godzinki. nie wiem czy jest sens sie na to decytowac? a ja wam powiem,ze szkoda narzekac,zawsze mogłoby byc gorzej...a co do imrez firmowych,to moze sami cos wymyslimy ? [link widoczny dla zalogowanych]
do dziewczyny która nic nie rozumie. Ona przyjmuje w dwóch miejscach. [link widoczny dla zalogowanych] Zapaliły mi się wreszcie lampki, jedna - dzieci, druga - ja sama. Jakiej pracy chcialabys sie tutaj podjac? Jak ze skupieniem podczas głodówek, pracuję naukowo i nie mogę sobie w tej chwili pozwolić na wolne, czy da się to pogodzić? 4lata mieszkalam w jego kraju i:
mam następujące wyniki (test z metoclopramidem):
Mój przypadek (i problem) wygląda następująco:
hej zawsze mialam okres do 30 dni teraz niemam juz 37 zrobilam sobie test w 32 i 35 dniu odkad niemam okresu (wyszlo ze nie jestem w ciazy) .Zaczelam sama brac luteine pod jezyk 3 razy dziennie.
pozdrawiam!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Klasy 5c Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)