Forum Forum Klasy 5c Strona G³ówna
FAQ Szukaj U¿ytkownicy Grupy Profil Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci
Forum Forum Klasy 5c Strona G³ówna  Zaloguj  Rejestracja
) było super, zagoiło się, dało się żyć.

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat

Do³±czy³: 24 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: Czw 14:45, 27 Mar 2014    Temat postu: ) byÅ‚o super, zagoiÅ‚o siÄ™, daÅ‚o siÄ™ żyć.

Latem tego roku wróciłam z wczasów, staję na wagę, a tam - 76 kg!!! [link widoczny dla zalogowanych] To chyba jako jedyna mozesz mnie zrozumieć ..
Regine tak do 2 szklanek salaty i szklanke brokul zobacz sobie na faze wprowadzajaca co mozna a co nie Aha i jak warzywka to koniecznie w jednym posilku z jakims tluszczem.Uwazaj na pomidory bo maja calkiem sporo wegli .
mi ziola juz nie pomagaja ostatnio wzielam 3 proszki zolowe o nazwie exstra spassmina ale nie pomoglo,wrecz przeciwny skutek tak jak by mnie pobudzilo to jeszcze bardziej.ja to juz nie mam sily ,chyba sie wykoncze.......nie spie a musze rano wstawac.bralam tez melatonina 5 mg najmocniejsza ale to tez po 5 bo jedna na mnie nie dzialala i to mi pomoglo przez jakies 2 czy 3 noce a potem znowu nic.
bierzesz słuchawke od prysznica i lejesz ciepłą wodę na łechtaczkę ...
nie ma się co łudzić, kremy nie działąją, dlatego lepiej sobie poczytać na temat metody frakcyjnej http://www.glambeauty.eu/strona-glowna/faq/le k-med-agnieszka-tomala.html
Wczoraj mialam pobiegac, ale sily zabraklo i skonczylo sie na spacerku.

Mieszkamy w okolicach pl.Strzegomskiego (dzielnica Stare Miasto). [link widoczny dla zalogowanych] Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni!

jest moja fasolka. Nie miałam nawet czasu zajrzeć na forum a tu proszę 10 dni minęło no ok, zrobilbys co bys chcial. maszyna do robienia paznokci?tak jest Studiowałam pedagogike resocjalizacyjną-jeżeli tak Cie to bardzo interesuje. [link widoczny dla zalogowanych]
albo robicie albo zmiencie prace!!!!!!!!!!! Nie wiem dlaczego miaoby to byc stresujace??? dla mnie tipsy to taneta!!kazdy wokol o tym trabi!!czy widzialyscie tispy u znanych aktorej prezenterek ????ja mam swoje dlugie i ldne paznokcie...az czasem niektorzy pytaja sie czy to szcztuczne....tipsy to TANDETA!!! Potem na 6 miesiecy mamy zablokowac okres, bo mam endometrioze najprawdopodobniej na lewym jajowodzie takze moze sie wszystko w czasie przesunac, ale bede walczyc do konca ciągle czuję ssanie w żoładku. babki z nadwagą krytykujące szczupłe :] O ranie nie ma mowy.
Poznaliśmy sie, później na osobności przyznał że był ciekaw kim jestem.
Pozdrawiam.
Ubranka dziecięce I GATUNKU!

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Klasy 5c Strona G³ówna -> Og³oszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach