Forum Forum Klasy 5c Strona G│ˇwna
FAQ Szukaj U┐ytkownicy Grupy Profil Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci
Forum Forum Klasy 5c Strona G│ˇwna  Zaloguj  Rejestracja
2 z─ůbki czosnku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Klasy 5c Strona G│ˇwna -> Og│oszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
Juukla
Do│▒czy│: 24 Sty 2014
Posty: 757
Przeczyta│: 0 tematˇw

Ostrze┐e˝: 0/5
Sk▒d: Finland

PostWys│any: Žro 22:19, 09 Kwi 2014    Temat postu: 2 z─ůbki czosnku

jakies 1/5 fajki dziennie ,chociaz na imprezie potrafie wypalic pol paczki:|.
[link widoczny dla zalogowanych]
Aaaa Wiola! Moj mail:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
On też przeżył ..spotkanie z Voldermotem :>
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Co stosujecie z rana, żeby pozostał efekt loczków?

Ostatnimi czasy byłam na Epoce Lodowcowej II i leniwiec SID bardzo mi ja przypominał - też miał tak szroko rozstawione oczy [link widoczny dla zalogowanych] Bylabym wdzieczna jak by ktos sie podzielil swoja opina na temat wychodzenia z glodowki, bo wiem ze to jest bardzo wazny okres.
No prosze czyli sa jednak dziewczyny ktore sie nie wstyza Nie poddaję się i czekam na ubytek kilogramow. Przez tydzień zostanę na mięsku(kurczak,wołowinka), jajkach i warzywach. dzieki i pozdrawiam trzymam kciuki za was! [link widoczny dla zalogowanych]
kolacja Je┼Ťli chodzi o jazde na rowerze to trzeba uwa┼╝a─ç ┼╝eby efekt nie by┼é odwrotny do zamierzonego. jakie dupsko ???? b maja sporo cukru co to takiego ta fizelina /? i czarne sodnie sztruksy roszerzane od kolana ale nie bardzo tylko delikatnie...sa to wysokie spodnie nie biodrowki dzieki za wypowiedzi pozdrawiam Super strona- polecam, niektore teksty sa z ksiazki Tombaka- kt├│re tak┼╝e polecam.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Idziesz i kurde nic po za cyckami nie wida─ç.
[link widoczny dla zalogowanych]
Zdecydowali┼Ťmy si─Ö na orbitreka w du┼╝ej mierze pod wp┼éywem pozytywnych opinii tu na forum, a zadanie przede mn─ů niema┼ée - do zrzucenia 25 kg.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Jak wida─ç dr─Ötwienie r─ůk si─Ö ukazuje.
[link widoczny dla zalogowanych]
5875659 Nie pamietam dokladnie, ale ci ludzie nie mogli sie uwolnic od tej zabki.
bohemian rapsody......queen........s
Niestety efektu praktycznie nie ma...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

no tak, owszem że list zawinił, i tego nie neguje, ale ja rozpatruje kwestię przyjaciółki hanny. [link widoczny dla zalogowanych] (wydłuża się mm na dzień)
inaczej nie moge starsza by mnei chyba zabi┼éa jakby sie dowiedzial─ů ze nie jem W sprawch organizacyjnych zosta┼éy┼Ťmy oszukane . Doprowad┼║ spraw─Ö do ko┼äca! cho─ç nie decyzj─Ö juz podj─Ö┼éam! o tobie tez nienajlepiej swiadczy, ze nie wiesz i┼╝ brzuszek to kolokwialna nazwa ─çwiczenia gimnastycznego [link widoczny dla zalogowanych]
Nie do konca sie zrozumielismy, oczywiscie geny itd. Witam, chcia┼éabym pozna─ç (mo┼╝e za┼éo┼╝y─ç jakie┼Ť klub wsparcia) dla kobiet, kt├│re tak jak ja maj─ů ponad 30 lat i zosta┼éy porzucone przez m─Ö┼╝├│w, maj─ů dzieci i czuj─ů si─Ö bardzo samotne... pozdrawiam wszystkich;* ;] jesli masz to od dziecka to jest normale okolo 10% mezczyzn to ma to takie ulepszenie jak prezerwatywy z wypustkami tez to mam i tez myslalem ze to jakas choroba ale nie okazalo sie ze nie jak to masz znaczy ze szczesciaz jestes Jestes pewna ┼╝e to ropa? Wys┼éa┼éam mu swoje zdj─Öcia blizn, napisa┼é ze jest w stanie mi pom├│c.To duzo dla mnie znaczy.tylko CIEKAWE ILE TO B─ÖDZIE KOS┼╝TOWA┼éO;( Nie olno sie przesilac i bron boze dzwigac!!!!!!!!
[link widoczny dla zalogowanych]
hmm rurki sa ochydne..ale wdieslu widzialam dzwony...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Ja od tygodnia ma stepperek i jestem bardzo zadowolona.
[link widoczny dla zalogowanych]
agnieszka włodarczyk
W pierwszej ci─ů┼╝y 2 latat temu gdy robi┼éam wyniki wysz┼éo mi IgG -0,0 i IgM- 0,0.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Brerry
[link widoczny dla zalogowanych]

fakt aktorka z niej ┼╝adna psycholog r├│wnie┼╝ [link widoczny dla zalogowanych] Moze byc kanapka z wedlina, kawalek miesa, suchy rogal oby tylko zapchac zoladek, bo kiedy nie jem strasznie mnie on boli.
TAK WI─ÖC ZABIEG POLECAM! To chyba zaleyz od firmy i gdzie sie kupuje. e34441af6292d81442090793826d5d82 [url]http://del.icio.us/WennerJackson/opel [/url] [url]http://del.icio.us/JustusBanta/toyota [/url] [link widoczny dla zalogowanych] [url]http://del.icio.us/GreysonHardman/dodge [/url] [url]http://del.icio.us/KylerMattocks/audi [/url] [url]http://del.icio.us/GuerrierKellen/mitsubishi [/url] [url]http://del.icio.us/BosakDominic/nissan [/url] [url]http://del.icio.us/TenorioChristopher/volkswa gen [/url] [url]http://del.icio.us/RoryZacarias/audi [/url] [url]http://del.icio.us/KylerMattocks/ferrari [/url] bb5af4e889ff7df51a80533fada80ef5 Ulla a ja mam takie pytanie gdyby Tomek zacz─ů┼é jeszcze bardziej przybli┼╝a─ç si─Ö do ciebie i by┼éoby tak jak zapewne czasem o tym my┼Ťlisz czy zostawi┼éaby┼Ť swojego ch┼éopaka?? Modelki lub modela. [link widoczny dla zalogowanych]
ja przynajmniej nie znam osoby, ktora nawiazalaby z kims kontakt w takim miejscu!kiedy widzimy kogos w przelocie to moze on nam wpasc co najwyzej w oko, ale nawiazywac kontakt?? ale z 80 kg tez bym si─Ö cieszy┼éa,heheehhe ) a nie powinno sie wycinac tarczycy bo potem ma sie zaburzenia hormonalne i dlatego potem trzeba sie cale zycie leczyc.. Czy uda si─Ö to dopiero zobaczymy Kiedys nie jad┼éam pieczywa i s┼éodyczy przez 2 miesi─ůce i czu┼éam si─Ö o niebo lepiej i wcale mnie nie ci─ůgn─Ö┼éo specjalnie do nich. Lewatywa ┼Ťwietna sprawa nie rozumiem czemu si─Ö tak udzie boj─ů tego zabiegu. Nie mieszka w Polsce, tylko w Katarze do kt├│rego latam co roku na wakacje.Ja jestem po mamie Chrze┼Ťcijaninem i w og├│le nie czuje si─Ö Arabem, chocia┼╝ taki plus ┼╝e bardziej podobam si─Ö dziewczynom, bo mam niebieskie oczy i ciemne w┼éosy.
Nie wiem.
[link widoczny dla zalogowanych]
Zagladam na chwilk─Ö, nie mam czasu czyta─ç, ale ┼╝e by┼éam na tej dietce, wrzuc─Ö w┼éasne osi─ůgni─Öcia, dla polepszenia Waszego smopoczucia i utwierdzenia o s┼éuszno┼Ťci wyboru tej diety.
[link widoczny dla zalogowanych]
baardzo bogata, jest co zwiedza─ç i to nie tylko te du┼╝e wyreklamowane miasta, muzyka taniec i ┼Ťpiew osobista w┼éoch├│w cz─Östo pozostawia wiele do ┼╝yczenia:/
Koroniewska nie mo┼╝e wa┼╝y─ç 58 kg, jest za chuda, wazy pewnie 52 i to g├│ra.

I oto nadszedł ten moment.
[link widoczny dla zalogowanych]
sok z cytryny rozcieńczyć w wodzie i polać włoski po 2minutach spłukać, można myć szarym mydłem tez kolor schodzi albo szamponem rumiankowym i ostatnia rada to szampon przeciwłupieżowy najlepiej nizoral albo head&shoulders. od 21 czerwca
Powiem tak, przed glodowkami i w kilku pierwszych dniach lewatywa codziennie, pozniej robie juz jedna na 2-4 dni.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Ja przedluzam wloski .
[link widoczny dla zalogowanych]
On nam nie jest kompletnie potrzebny - a jest jedynie trutk─ů !
a w seksie nawet mnie to podnieca PPPPPPPPP

zmniejszaj─ůcego zagro┼╝enie. [link widoczny dla zalogowanych] Ja go stosuje od 3 dni codziennie i nie mam takiego problemu ale ka┼╝dy reaguje inacznej..
Mieszkam we W┼éoszech Od 10 lat, przyjecha┼éam bez znajomo┼Ťci j─Özyka, pracowa┼éam na najgorszych stanowiskach jak sprz─ůtanie, opieka nad starszymi lud┼║mi,bywa┼éo beznadziejnie i bardzo bardzo ci─Ö┼╝ko. Nie rozumiej─ů s┼éowa poczekaj. My┼Ťl─Ö, ┼╝e warto wi─Öc dziele si─Ö info bo na bank si─Ö wybieram -rozmaz niezbyt czytelny z powodu licznych erytrocytow. Niestety choroba i ci─ů┼╝a baaaardzo spowolni┼éy metabolizm. [link widoczny dla zalogowanych]
Nie trzeba pic zadnego oleju rycynowego ,Suworin mial takie swoje metody,ale nie musisz tego robic .Wystarczy sama czysta woda. Nie s─ůdzi┼éem ┼╝e ten dzie┼ä ma dopiero nast─ůpi─ç, my┼Ťla┼éem po prostu ┼╝e mam czysty organizm i mnie to po prostu nie dotyczny Chyba si─Ö skusz─Ö na kolejne pare dni ┼╝eby nie zmarnowa─ç. A STARCZA NA PEWNO NA DU┼╗O D┼üU┼╗EJ..JEST TAK WYDAJNY PONIEWA┼╗ JEST G─śSTY..WYSTARCZY MA┼üA KROPLA BY ZAPIENI┼üO CI CA┼ü─ä G┼üOWE..NIE TAK JAK W SZAMPONACH TYCH Z SUPERMARKET├ôW. W tym czasie straci┼éam ok.3 kg, niby niedu┼╝o, ale wyglad moich ud i posladk├│w sie bardzo poprawi┼é. mam dzis kryze, zrobilam tylko jedna serie, na wiecej nie mam sil... Ja biore juz Bromergon drugi dzien i nic ! Nie puszcz─Ö si─Ö deski i koniec.
best_bra ja twierdz─Ö, ┼╝e m├│j biust mi nie odpowiada i ┼╝e jest za du┼╝y- znam takie co maj─ů misk─Ö B i wybrzydzaj─ů, ┼╝e ich biust jest du┼╝y.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
to chyba nie robi┼éa┼Ť z mojego przepisu bo w moim najpierw si─Ö ziemniaczki gotuje....
- naturalnym (!!!) wygladzie
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta│ pochwalony 0 razy
Powrˇt do gˇry
Zobacz profil autora
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Klasy 5c Strona G│ˇwna -> Og│oszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Mo┐esz pisaŠ nowe tematy
Mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
fora.pl - za│ˇ┐ w│asne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
BBTech Template by © 2003-04 MDesign
Regulamin