Autor Wiadomo舵
PostWys砤ny: Pon 1:48, 24 Mar 2014    Temat postu: juz sobie wyobrazam jaka jestes partaczka

Brali na kilka miesi臋cy potem lotka i nast臋pny.
Jutro ide do fryzjera bo musze znow gore skrocic ogolnie chcialabym z nimi cos innego zrobic ale nie wiem co...
Ja jestem taka 偶e nie lubi臋 jak sie kto艣 u偶ala nade mn膮 po jakimkolwiek zabiegi u nie chce nikogo widziec na oczy wiec jestem zadowolona ze tyle km od domu bo nikt nie bedzie do mnie przychodzi艂.
Ja bylam we wspomnianym wczesniej Antidotum, fryzjerka p.Agnieszka jest rewelacyjna, dodatkowo ca艂e studo zrobilo na mnie bardzo pozytywne wra偶enie, i w zwiazku z tym pokusilam sie na henne z regulacja (tak na probe), na nastepny dzien bylam juz na oczyszczaniu i powiem, ze od dzisiaj chodze tylko do Antidotum.
Wtedy tak bardzo si臋 przestraszy艂am, 偶e postanowi艂am wr贸ci膰 do swojej normalnej wagi (54kg) aby go odzyska膰.

U niego na pewno by艂o wysy艂ane pismo do proboszcza. portal społecznościowy A zapomnialam dodac ze ten blyszczyk ktory stosuje kosztuje ok.

Sko艅czy艂am bra膰 Gynalgin tydzie艅 temu. Wystarczy kropelka i nie ma problemu Skutk贸w ubocznych nie odczuwam, stosuj臋 na noc, na zmian臋. A teraz jest taka pogoda, 偶e mo偶na wyszystkie nowe rzeczy dla male艅stwa, ubranka, po艣ciela itd przepra膰 i schn膮 w p贸艂 godzinki. nie wiem czy jest sens sie na to decytowac? a ja wam powiem,ze szkoda narzekac,zawsze mog艂oby byc gorzej...a co do imrez firmowych,to moze sami cos wymyslimy ? ogloszenia towarzyskie
do dziewczyny kt贸ra nic nie rozumie. Ona przyjmuje w dw贸ch miejscach. http://www.targisko.pl/?rid=65 Zapali艂y mi si臋 wreszcie lampki, jedna - dzieci, druga - ja sama. Jakiej pracy chcialabys sie tutaj podjac? Jak ze skupieniem podczas g艂od贸wek, pracuj臋 naukowo i nie mog臋 sobie w tej chwili pozwoli膰 na wolne, czy da si臋 to pogodzi膰? 4lata mieszkalam w jego kraju i:
mam nast臋puj膮ce wyniki (test z metoclopramidem):
Madonna - Like A Virgin
M贸j przypadek (i problem) wygl膮da nast臋puj膮co:
hej zawsze mialam okres do 30 dni teraz niemam juz 37 zrobilam sobie test w 32 i 35 dniu odkad niemam okresu (wyszlo ze nie jestem w ciazy) .Zaczelam sama brac luteine pod jezyk 3 razy dziennie.
pozdrawiam!