Autor Wiadomo舵
PostWys砤ny: Czw 20:32, 20 Mar 2014    Temat postu: Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Po pierwszym dniu pracy mog臋 stwierdzi膰, 偶e nie by艂o tak 藕le portal społecznościowy A mo偶esz mi powiedzie膰 ile dziennie czasu przeznaczasz na 膰wiczenia i czy to tylko orbitrek czy jeszcze co艣 i jak by艂o na pocz膮tku.
Przecie偶 to zaraz lipiec!
W zesz艂ym roku by艂em na rozmowie o letnie praktyki i zadano mi w艂a艣nie jedno z tych pyta艅 (o to z jakim problemem sie spotka艂em w pracy i jak go rozwi膮za艂em).
Gdybym ich wszystkich nie nawidzila nie moglabym patrzec na corke, a ona jest dla mnie wszystkim.
etc.
Ta艅cz臋 turniejowo wi臋c chcia艂am wypr贸bowac jak moje nogi bed膮 wygl膮da艂y w tych 'rajstopach' .
jakich firm u偶ywancie?
heh- nie wiedzia艂am ze tyle nas jest na swiecie-naznaczonych musicie si臋 dobrze maskowa膰 albo sprytnie ubierac - no niestety nie ka偶d膮 natura obdarzy艂a g艂adkim cia艂kiem- ja juz troche sie przyzwyczai艂am cho膰 czasem s膮 takie dni 偶e idzie sie pochlasta膰.narazie jeszcze nie jest tak ciep艂o zeby sie ods艂ania膰, boj臋 sie co to bedzie za 2-3 miechy:/ yhh...
Cze艣膰 dziewczyny.
gdybys miala problem a nie znalazla innego tematu na kafeteria.pl to chyba bys tez napisala gdziekolwiek.
om贸wione wszystkie zagorzenia wraz z mo偶liwo艣ci膮 uszkodzenia nerwu i brakiem czucia w po艂owie ust , brody i j臋zyka.

Mam potargane - dos艂ownie- czo艂o , blizn臋 biegn膮c膮 przez ca艂膮 skro艅 a偶 do k膮cika oka lewego, krzyw膮 brew oka lewego i du偶o blizn na powiece g贸rnej oka lewego z uszkodzonymi nerwami, cz臋艣ciowo si臋 to wyprowadzi艂o, bo ten obszar oraz brew si臋 rusza, ale nic tam nie czuj臋 i powieka g贸rna mi opada. portal społecznościowy WITAM

Bella i inne? dzis akurat mam wizyte u lekarza ale nie wytrzyma do wieczora ... To mo偶e dawa膰 czasami optycznie wra偶enie, 偶e jest okr膮g艂a, ale nic wi臋cej. jij Killus to keidy ty ja zakupish lol heh ja tlyko spritem a potem tribiotikiem i superasno sie goi oki musze polaka napisac wiec a mi sieee nie chce.;/ i kartkowa z matmy jutero szok;/ pozdrawiam syskie przebite pepuszki pozdroo dzisiaj wypu艣ci艂am si臋 na dwa spacery...pad艂am po drugim! sex anonse
czesc wszystkim. Ja pracuj臋 9 godz. Pablo moja siostra mia艂a taki sam dylemat. Jej by艂e uczennice zaj臋te przy innej kobiecie napatoczy艂y si臋 na cioci臋 pod koniec porodu .Obst膮pily j膮 zacz臋艂y si臋 jej dopytywa膰,a biedna ciocia ju偶 ledwo 偶ywa .Pociesza艂y j膮, gratulowaly dorodnej c贸ry kt贸r膮 przy nich urodzi艂a.Nawet m贸wi艂y personelowi 偶e by艂a ich ulubion膮 nauczycielk膮( fakt w艣r贸d kaszalot贸w i 艣wir贸w kt贸re tam uczy艂y zaanga偶owana w prac臋, m艂oda i 艂adna a w dodatku weso艂a ciotka,wyr贸偶niala si臋 in plus).Tyle tylko 偶e biedna rodz膮ca straszliwie si臋 wstydzi艂a , pami臋tam z jakim za偶enowaniem opowiada艂a o tym,zrozumia艂am to dopiero jak sama trafi艂am na porod贸wk臋 , a to wstydliwa kobieta .By艂a to wi臋c wpadka, tym bardziej 偶e to dziewczyny z jednego osiedla gdzie mieszka艂a, uczy艂a ich rodze艅stwo ,w moim wieku i w艂a艣nie od siostry jednej z nich dowiedzia艂am si臋 偶e dziewuchy wla艣ciwie to ju偶 tego dnia ko艅czy艂y zaj臋cia, ale jak j膮 zobaczy艂y to postanowi艂y jeszcze zosta膰 i z ciekawo艣ci obejrze膰 jak ich by艂a nauczycielka sobie poradzi z porodem .Nawet podobno zak艂adaly si臋 czy si臋 b臋dzie dar艂a jak inne kobiety . Czu艂am tylko 偶e kto艣 mi co艣 robi z moim paluchem. na ubezpieczenie bedzie mnie to kosztowac tylko ok 1500 euro- bez ubezpieczenia zaplacilabym kolo 10 000 razem z leczeniem i opieka. Jesli bedziesz cos potrzebowal to prosze pytac.
moja siostra miala tobiel 10 cm, ale byla wypelniona woda i dalo sie ja wyleczyc lekami.
Nie wiem, co robic, co myslec, czy to stres, nerwy, czy antykoncepcja hormonalna?
U mnie dzisiaj czwarty dzie艅, jeszcze nie 膰wiczy艂am, bo jestem kr贸tko po posi艂ku.
Mo偶e dlatego 偶e nie przygotowywa艂em sie nale偶ycie.jak do tej pory robi艂em 4 racy 3-dniowe g艂od贸wki, tym razem planuje 7-10 dni sie oka偶e.
Ten film u艣wiadomi艂 mi ogrom Jego m臋ki!
skorze.
MAMY 7.25 NA GODZ, 10.45 ZA NADGODZINY.
Spedzilam duzo czasu we Wloszech i podoba mi sie ten kraj, jednak nie chcialabym siedziec calymi dniami w domu przez kilka miesiecy.
lekarz mi spartaczy艂 i szy艂 jak prosiaka- on teraz op艂ywa w luksusach a ja mam szerok膮 pamiatke na ca艂e zycie:/ przykre i niesprawiedliwe..